A Farkasok vezetősége a feljutást tűzte ki célul a szezon elején. Teljesen reális volt az elképzelés, és az őszi meccsek sem sikerültek rosszul. Összesen két hibát vétettünk: egyszer Vecsésen, majd Szigetszentmiklóson vesztettünk, de a többi mérkőzést két ponttal zártuk. Büszkén mondhatjuk, hogy igencsak összekovácsolódott a társaság, a nehéz helyzetekben is ott állunk egymás mellett és megmutattuk, hogy tudunk csapatként küzeni.
Az őszi szezon keretein belül még 4 mérkőzésünk van hátra, ebből 2 hazai. A következő bajnokinkat a 13. helyről várjuk, november 30-án, szombaton 18 órakor Százhalombattán lépünk pályára a Városi Szabadidő Központban. Ezt követően hazai pályán fogadjuk december 6-án a Veszprém Handball Academy U21-et, majd Balatonfüredre utazunk, ahol december 14-én a hazaiak U21-es csapata ellen lmérkőzünk meg. A zárómeccsre december 20-án kerül sor a BVUSS-ben a Csömör ellen. Bátran kijelenthetjük, hogy mind a négy meccsen a győzelem a reális cél, hiszen a tabellán mögöttünk álló együttesek ellen lépünk pályára, ám nem szabad senkit lebecsülnünk, mert az idei bajnokság is számos meglepetést hozott már. Az erőviszonyokat nézve megjegyezhetjük, hogy a Szigetszentmiklós, a DEAC és a Farkasok már kissé eltávolodott a többiektől, de egy-egy botlás, vagy rossz széria igencsak nehéz helyzetbe hozhatja a feljutásra pályázó hármas mindegyikét.
A nemrég sérülésből visszatérő irányító, Matej Vuleta nyilatkozott a budaifarkasok.hu-nak:
“Természetesen megrázta a csapatot a Szigetszentmiklós elleni vereség, de tisztában voltunk vele, hogy a bajnokság korai szakaszában járunk, és az ilyen helyzetek nem szabad, hogy túlzottan nyomasztóvá váljanak számunkra. Az elmúlt 2-3 hétben sérülések nehezítették a dolgunkat, de örömmel mondhatjuk, hogy mostanra minden játékosunk egészséges és 100%-osan készen áll a szombati mérkőzésre. Ellenfelünket jól ismerjük, hiszen mindössze három hete találkoztunk velük a kupában, ami nagyban megkönnyíti a felkészülésünket. A célunk természetesen a két pont megszerzése lesz.
A szezon első fele lassan a végéhez közeledik, és még két hazai mérkőzés vár ránk, amelyeken szintén győzelmeket remélünk. Ehhez hatalmas támogatást jelent szurkolóink jelenléte, akik mérkőzésről mérkőzésre egyre többen vannak. Ennek a csapat minden tagja örül, hiszen tudjuk, hogy a közönség biztatása mindig nagy segítség számunkra.”
Az idei hazai bajnoki és kupamérkőzések programja a BVUSS-ben:
2024.12.06. 18:30 BFR – Veszprém Handball Academy
2024.12.20. 19:00 BFR – Csömör
A hazai mérkőzéseinkre idén egységesen 1000 Ft-ba kerülnek a jegyek minden szurkoló számára, míg 14 év alatt azok megtekintése ingyenes. Mérkőzésnapokon egy órával a kezdés előtt a kihelyezett jegypénztárban vásárolhatnak jegyet a szurkolók készpénzzel.
Online jegy ezúttal is a Ticketportal.hu felületein vásárolható.
Áraink:
Normál jegyár: 1000Ft
Támogatói szezon bérlet: 35 000 Ft. Ajándék: Egyedi Budai Farkasok-Rév csapatpóló, burgundy színben
VIP támogatói bérlet: 150 000 Ft. Ajándék: Egyedi Budai Farkasok-Rév csapatpóló, burgundy színben
Általános tudnivalók
A vendégszurkolók számára külön szektort biztosítunk.
A helyfoglalás érkezési sorrendben történik.
Email: info@budaifarkasok.hu
Cím: Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand (2040 Budaörs, Hársfa utca 6.)